Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Festiwale w Europie 2016. Nie tylko Roskilde i Glastonbury [PRZEGLĄD]

Redakcja
Impreza istnieje od 1997 i prezentuje szeroki przekrój elektroniki: głównie rzeczy z obszaru muzyki psychodelicznej, psychotrance i naturaltrance, house i tanecznej. O sile festiwalu świadczy jego atmosfera – Boom odbywa się na przepięknej plaży, a organizatorzy bardzo dbają o wizualną i ideologiczną stronę festiwalu. Wszystko obywa się bez dużych sponsorów i partnerów medialnych, a ideę imprezy – cytując organizatorów – "najlepiej wyrażają zasady Jedności, Pokoju, Kreatywności, Zrównoważonego Rozwoju, Transcendencji, Kultury Alternatywnej, Aktywności, Ewolucji i Miłości". 

Impreza odbywa się co dwa lata. Bilety na tegoroczną edycję są już wyprzedane, ale ze względu na specyficzną politykę biletową (m.in. każdy może zrezygnować z biletu w dowolnym momencie i uzyskać zwrot kosztów), wciąż jest nadzieja, że pojawi się dodatkowa pula. Jeśli nie uda się Wam dostać na Boom w tym roku, pamiętajcie o festiwalu w 2018 r. – naprawdę warto. 

W ramach ciekawostki warto dodać, że na poprzednią edycję Polacy mieli zapewniony darmowy wstęp – organizatorzy co roku wybierają tzw. kraj partnerski, który otrzymuje pulę 1500 bezpłatnych karnetów.
Impreza istnieje od 1997 i prezentuje szeroki przekrój elektroniki: głównie rzeczy z obszaru muzyki psychodelicznej, psychotrance i naturaltrance, house i tanecznej. O sile festiwalu świadczy jego atmosfera – Boom odbywa się na przepięknej plaży, a organizatorzy bardzo dbają o wizualną i ideologiczną stronę festiwalu. Wszystko obywa się bez dużych sponsorów i partnerów medialnych, a ideę imprezy – cytując organizatorów – "najlepiej wyrażają zasady Jedności, Pokoju, Kreatywności, Zrównoważonego Rozwoju, Transcendencji, Kultury Alternatywnej, Aktywności, Ewolucji i Miłości". Impreza odbywa się co dwa lata. Bilety na tegoroczną edycję są już wyprzedane, ale ze względu na specyficzną politykę biletową (m.in. każdy może zrezygnować z biletu w dowolnym momencie i uzyskać zwrot kosztów), wciąż jest nadzieja, że pojawi się dodatkowa pula. Jeśli nie uda się Wam dostać na Boom w tym roku, pamiętajcie o festiwalu w 2018 r. – naprawdę warto. W ramach ciekawostki warto dodać, że na poprzednią edycję Polacy mieli zapewniony darmowy wstęp – organizatorzy co roku wybierają tzw. kraj partnerski, który otrzymuje pulę 1500 bezpłatnych karnetów. www.boomfestival.org
Jesteś fanem muzyki? Masz ochotę wybrać się na jeden z letnich festiwali organizowanych poza granicami naszego kraju, ale nie wiesz, który wybrać? Aby nieco ułatwić Ci zadanie, przedstawiamy 11 najciekawszych dużych imprez, które odbędą się w tym roku w Europie. Są pozycje klasyczne jak Glastonbury czy Roskilde, ale nie brakuje też takich atrakcji, jak trzydniowy festiwal, nad którym nigdy nie zachodzi słońce czy odbywająca się co dwa lata tajemnicza newage'owa impreza na jednej z portugalskich plaż. Oto najlepsze festiwale w Europie 2016 - kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć opis i ceny biletów na każdy z festiwali.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto